Autorizovaný vývojář Autodesk

Vývoj na míru

Bohatých zkušeností našeho technického a vývojového týmu využíváme také při tvorbě doplňkových funkcí a aplikací na míru dle individuálních potřeb našich zákazníků.  Tyto nástroje pomáhají projekčním a konstrukčním týmům zvyšovat produktivitu a efektivitu práce v CAD/BIM aplikacích a to ve 2D i 3D prostředí. 

Dále naše nástroje doplňují standardní produkty o specifické funkce. Tím umožňují automatizovat opakující se pracovní postupy, nebo doplnit do produktů nové nástroje dle potřeb různých odvětví a profesí. Každodenní práce se pomocí těchto nástrojů stává rychlejší, komfortnější a efektivnější. Díky použití specifických funkcí a knihoven prvků dochází také k výraznému snižování chybovosti.

Škála námi realizovaných projektů v oblasti individuálního vývoje je opravdu široká. Od jedné funkce (například funkce pro automatizované publikování výkresů do formátu PDF podle firemních pravidel) až po komplexní aplikace (viz. níže). Pro naše zákazníky to znamená časovou a v konečném důsledku také finanční úsporu.

Máme zkušenosti s vytvářením aplikací pro produkty založené na platformě Autodesk AutoCAD, například AutoCAD Civil 3D, AutoCAD Mechanical, AutoCAD Architectural, AutoCAD LT, ale také BIM nástrojů z řady Revit a software pro tvorbu digitálních prototypů Inventor nebo i software pro data management Vault. Kromě nástrojů určených pro produkty společnosti Autodesk vytváříme také specializované aplikace pracující v prostředí CADKON +, cenově výhodném CAD software.

Neváhejte a kontaktujte nás se svým přáním či požadavkem. Od jednoduchých funkcí po komplexní aplikace, to vše pro vás rádi vytvoříme! Bližší informace o vývoji aplikací na míru vám rádi poskytnou obchodníci GRAITECu, případně nám napište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..


Našich služeb využily například společnosti:

BLOCK a.s.  – specializovaná nadstavba pro BIM řešení Autodesk Revit Architecture určená k projektování čistých prostor za použití výrobního sortimentu společnosti BLOCK. Na základě 3D modelu je generován soupis použitých výrobků. Tento nástroj umožňuje velmi rychle vypracovat projekt ve fázi studie, cenovou kalkulaci a prezentační materiál pro obchodní oddělení. Následně je 3D model dopracován o detaily ve fázi prováděcí dokumentace. Velkou výhodou je nejen přehlednost 3D modelu, ale také promítnutí jakékoliv změny do všech výkresů a soupisů použitého materiálu.

Správa železniční dopravní cesty, s.o.  – námi vyvinutá aplikace SŽDC CAD obsahuje sadu nástrojů, které pomáhají při tvorbě ukolejňovacích schémat, elektrotechnických schémat a schémat napájení a dělení trakčního vedení. Dále je obsahem knihovna značek a typů vedení, a také definice standardů hladin. SŽDC CAD je nadstavbou produktu Autodesk AutoCAD.

CB Profil a.s. – námi vyvinutá aplikace CB CAD umožňuje technikům společnosti CB Profil rychle reagovat na poptávku zákazníků a změny v projektech. CB CAD umožňuje optimalizovat tloušťku trapézového plechu dle požadavků projektu a nalézt tak rychle nejefektivnější variantu. Tato aplikace propojuje grafické CAD prostředí se statickým výpočetním jádrem. CB CAD pracuje v prostředí AdvanceCAD.

Elektrizace Železnic a.s. – vytvořená aplikace v prostředí Autodesk Vault pro propojení TPV (výrobní management) a aplikace Vault Professional

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.