Splatky Banner CZ uzky na web

Rozložte své náklady, využijte financování Autodesk software s 0%!

Využijte 0% financování při nákupu 3letého předplatného Autodesku. Nabídka je určena pro zákazníky nakupující software Autodesk prostřednictvím Graitec - Autodesk Platinum Partner. Zaujala Vás nabídka? Vyplňte formulář a naše obchodní oddělení vás bude kontaktovat.

 Využijte atraktivní 0% financování na nový software Autodesk . Rozložte své náklady na Revit | AEC Collection | Civil 3D | Inventor | Advance Steel

PODROBNOSTI  FINANCOVÁNÍ 

    • Platí při nákupu nových licencí vybraného software Autodesk
    • 0% financování je určeno pro nákup 3letého předplatného Autodesku
    • Minimální nákup již od 135 000 Kč bez DPH
    • Dostupnost 0% financování podléhá schválení finančním partnerem

 

Nabídka se vztahuje na vybrané produkty Autodesk a to na oborové Collection a profesní řešení jako například Revit, Civil, Inventor, Infraworks, atd. Nabídka se nevztahuje na produkty LT Familly a AutoCAD One.

Zaujala Vás nabídka? Vyplňte formulář níže a naše obchodní oddělení vás bude kontaktovat.

% je k dispozici pouze do konce tohoto měsíce – duben 2022

Podmínky akce: Platnost akce do 30.4.2022. Akce je možné využít pouze na nákup vybraných produktů Autodesk a nelze jí nárokovat na jakékoliv produkty. Upřesnění sdělí obchodní zástupce společnosti Graitec. Akci není možné využít při kombinaci s VPA či jinou slevou Autodesk dle smlouvy se zákazníkem a dále u zákazníků s označením Named Account. Financování je poskytováno na dobu 3 roky. Poskytnutí uvedených splátek konkrétnímu objednateli podléhá schválení poskytovatele financování, společnosti J&T leasing, a není tak automaticky garantováno. Způsob platby: Měsíčně formou inkasa. / Poplatek za zpracování smlouvy: 0,- CZK / Poplatek za vedení úvěru: 0,- CZK.

.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.