GRAITEC vydává novou verzi Opentree 2022 

Červen 2021 - GRAITEC, mezinárodní vývojář software pro oblast AEC, Vám s potěšením oznamuje vydání nové verze Graitec Opentree 2022. Graitec Opentree je špičkový software pro správu dokumentů pro architekty, inženýry a společnosti vyžadující kompatibilní pracovní postupy (workflow). S programem Graitec Opentree především zjednodušíte správu dokumentů a snížíte zbytečné ruční procesy u všech vašich stavebních projektů! 

pas obrazok AD 2021 opt

Graitec Opentree 2022 je první kompletní verze software v rámci společnosti Graitec od jeho akvizice v lednu 2019. S ohledem na historii aplikaci „Cabinet“ jsme rozšířili naši technologii, abychom architektům a inženýrům byli schopni pomoci zefektivnit kreslení výkresové dokumentace a správu dokumentů. Do této verze jsou rovněž implementovány nové nativní nástroje pro prohlížení a označování, které umožňují našim zákazníkům snižovat zbytečné náklady na software. 

Známé rozhraní, které je rychlé a za Vaší bránou firewall. Nezbytný společník pro správu veškeré probíhající práce (work in progress), vydaných a publikovaných dokumentů. 

5 nejdůležitějších novinek: 

  • Zcela nové rozhraní se vzhledem odpovídajícím systému Windows 10. 
  • Podpora aplikací AutoCAD LT, AutoCAD, Revit, Bentley, MicroStation / Connect a MS Office 
  • Integrovaný prohlížeč dokumentů s více než 30 formáty souborů a značkovacími nástroji. 
  • Bezproblémové nahrávání souborů a metadat na SharePoint, BIM 360, Asite, Aconex, Business Collaborator, Viewpoint for projects a AspeHub. 
  • Integrace s 28 typy Mail Managerů (správa e-mailů) 

Pokud se chcete o této verzi dozvědět více, připojte se na webovou stránku Graitec Opentree a sledujte nás na LinkedIn

Gary Edwards – Business Line Director, MANAGE: Jsme nadšeni, že můžeme oznámit vydání Opentree 2022, který je založen na našem principu “od návrhu po výrobu” a přináší našim zákazníkům možnost spravovat veškerou jejich dokumentaci – od rozpracovaných dokumentů až po publikované. Vzhledem k tomu, že se odvětví AEC směřuje k lepší spolupráci a správě informací, je Graitec Opentree v čele standardů, které pomáhají našim zákazníkům zlepšovat kvalitu práce, snižovat náklady na kontrolu dokumentů a v neposlední řadě zvyšovat ziskovost”. 

O společnosti GRAITEC

Založena v roce 1986, společnost GRAITEC je mezinárodní skupina, která pomáhá odborníkům v oblasti stavebnictví a výroby s digitalizaci jejich činnosti pomocí práce v prostředí BIM, používáním Inudstry 4.0 softwaru a konzultacemi. Graitec je vývojářem špičkových BIM aplikací a zároveň Autodesk Platinum Partner v Evropě and Autodesk Gold Partner in Severní Americe a Rusku. Díky působnosti ve 48 pobočkách ve 13 zemích po celém světě, nabízí GRAITEC svým zákazníkům vlastní široké portfolio zavedených softwarových řešení spolu s úplným portfoliem Autodesk produktů a BIM softwarového řešení, které pomáhá se soustředit na ty nejnáročnější požadavky projektu a maximalizovat produktivitu a výkon. S více jak 550 zaměstnanci, z čehož je 200 BIM konzultantů, se Graitec řadí mezi společnosti zaměřené na inovaci a její produkty jsou používány více jak 100,000 profesionály ve stavebnictví.

Chcete-li získat více informací, navštivte nás na www.graitec.cz

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte prosím:

  • Jan Havlíček
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.