GRAITEC  vydává novou verzi Advance Design 2022 

Červen 2021- GRAITEC, mezinárodní vývojář software pro oblast AEC, Vám s potěšením oznamuje vydání nové verze Advance Design 2022. Na základě potřeb a požadavků stále rostoucí komunity uživatelů, která se mimochodem vytváří i kolem všech dalších produktů vyvíjených společnosti GRAITEC, jsme vyvinuli nové funkcionality, které umožní ještě kvalitnější zpracování Vašichstatických výpočtů konstrukcí. 

pas obrazok AD 2021 opt

 Advance Design 2022, špičkový software pro statickou analýzu konstrukcí, byl doplněn o řadu nových funkcionalit, které uživateli přinesou další rozšířené možnosti při jeho práci na statických projektech. Novinky, které Vám usnadní práci jsou zejména:

  • Automatická generace zatížení od jednoho nebo skupiny jeřábů.
  • Rozšíření možností výpočtu MKP o novou vazbu v uzlu, výpočet „performance point“ pro metodu postupného přitěžování push-over podle EN1998 a ATC40.
  • Návrh a posouzení za studena tvarovaných ocelových průřezů podle EN1993-1-3 a EN1993-1-5 včetně podrobných textových posudků.
  • Modul pro návrh a posouzení železobetonových desek RC Slab, včetně použití součtové návrhové metody a automatické generace 3D výztuže a výkresové dokumentace.
  • Nový mechanismus synchronizace, který zdokonaluje propojení s produkty Autodesk (Advance Steel a Revit) při BIM pracovních postupech.
  • Desítky různých nových funkcionalit a úprav na základě požadavků našich uživatelů z celého světa, které přináší zefektivnění každodenní práce.

Pokud se chcete o této verzi Advance Design dozvědět vice, připojte se na webové stránky Advance Design a sledujte nás na LinkedIn !

Novou verzi Advance Design 2022 můžete stáhnout zde.

Joseph PAIS, Graitec Product Director: ”Již více jak 30 let se společnosti GRAITEC daří poskytovat svým zákazníkům inovativní řešení podle přání a požadavků uživatelů. Tato nová verze Advance Design 2022 není výjimkou. Přináší statikům řadu důležitých nových funkcionalit, ať už je jejich zaměření jakékoliv. Generace zatížení od jeřábů, zdokonalená push-over analýza (metoda postupného přitěžování), nový modul pro návrh a posouzení ŽB desek, desítky dalších vylepšení a nových funkcionalit, které ušetří čas při každodenní práci s Advance Design.  Jsme pyšní na tuto novou verzi, která dokazuje, že i nadále celosvětově poskytujeme špičkové softwarové řešení v AEC oblasti. Děkujeme Vám za to, že jste součástí naší komunity a užijte si novou verzi 2022!

O společnosti GRAITEC

Založena v roce 1986, společnost GRAITEC je mezinárodní skupina, která pomáhá odborníkům v oblasti stavebnictví a výroby s digitalizaci jejich činnosti pomocí práce v prostředí BIM, používáním Inudstry 4.0 softwaru a konzultacemi. Graitec je vývojářem špičkových BIM aplikací a zároveň Autodesk Platinum Partner v Evropě and Autodesk Gold Partner in Severní Americe a Rusku. Díky působnosti ve 48 pobočkách ve 13 zemích po celém světě, nabízí GRAITEC svým zákazníkům vlastní široké portfolio zavedených softwarových řešení spolu s úplným portfoliem Autodesk produktů a BIM softwarového řešení, které pomáhá se soustředit na ty nejnáročnější požadavky projektu a maximalizovat produktivitu a výkon. S více jak 550 zaměstnanci, z čehož je 200 BIM konzultantů, se Graitec řadí mezi společnosti zaměřené na inovaci a její produkty jsou používány více jak 100,000 profesionály ve stavebnictví.

Chcete-li získat více informací, navštivte nás na www.graitec.cz

 

V případě zájmu o další informace kontaktujte prosím:

  • Marie Heřmanová
  • E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.