BIM projekty dopravních staveb

Společnost Mott MacDonald CZ jako součást skupiny Mott MacDonald byla v České republice založena v roce 1993 a nyní zaměstnává více než 130 inženýrů a konzultantů pokrývající široké oblasti znalostí a odborností v různých oborech technického inženýrství a technicko-ekonomického poradenství.

MOTTpas na aktuality

Nabízí komplexní služby od přípravy projektu až po jeho realizaci. Zaměřuje se především na dopravu, vodohospodářství, životní prostředí, implementaci prostředků z fondů EU, projektové financování, projektové řízení, jakož i vědu a výzkum.

Projekt obchvatu města byl zhotoven v software Autodesk Civil 3D, který standardně požíváme už několik let. Firmu Graitec jsme oslovili kvůli vylepšení a urychlení procesů v oblasti 3D modelování. Technická podpora spočívala v poskytnutí školení novým zaměstnancům, vývoj nových podsestav do Autodesk Civil 3D 2020 a v neposlední řadě úprava šablon výkresů pro snadnější odevzdání 2D dokumentace. Taktéž se k 3D modelování přidali i naší kolegové z mostního oddělení, kteří zhotovili 3D modely mostů pomocí Autodesk Civilu 3D. 

Ing. Dárius Bolješik, Projektant dopravních staveb

>> Kompletní reference v PDF

Autoři:
MOTT MACDONALD CZ, spol. s.r.o.:
Hlavní inženýr projektu: Ing. Radek Hájek Ph.D.,
Zodpovědný projektant: Ing. Dárius Bolješik

>> Vyberte si reference podle oblasti

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.