Graitec vydává verzi 2021 svých aplikací CADKON

Červen 2020 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikací pro návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment AEC a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze 2021 svých aplikací CADKON: CADKON Stavební konstrukceCADKON TZB a CADKON RCD.

CADKON nadstavba 2021

V nové verzi CADKON 2021 naleznete řadu novinek a změn. Mezi hlavní novinky společné pro CADKON Stavební konstrukce, CADKON TZB a CADKON RCD patří podpora nových produktů Autodesku verze 2021.

Všem zákazníkům s trvalou licenci CADKONu a s aktivním CADKON Active (Maintenance) byl 29.6.2020 rozeslán email s podrobnými informacemi o stažení a aktivaci nové licence. 
Veškerou dokumentaci CADKONu najdete také ke stažení na našich stránkách http://www.cadnet.cz.

Žádost o více informací o produktech CADKON

O společnosti GRAITEC 
Společnost GRAITEC je mezinárodní skupina, která pomáhá odborníkům v oblasti stavebnictví a výroby s digitalizaci jejich činnosti pomocí práce v prostředí BIM, používáním Inudstry 4.0 softwaru a konzultacemi. 
Graitec je vývojářem špičkových BIM aplikací a zároveň Autodesk Platinum Partner v Evropě and Autodesk Gold Partner in Severní Americe a Rusku.  Díky působnosti ve 48 pobočkách ve 13 zemích po celém světě, nabízí GRAITEC svým zákazníkům vlastní široké portfolio zavedených softwarových řešení spolu s úplným portfoliem Autodesk produktů a BIM softwarového řešení, které pomáhá se soustředit na ty nejnáročnější požadavky projektu a maximalizovat produktivitu, výkon. S více jak 550 zaměstnanci, z čehož je 200 BIM konzultantů, se Graitec řadí mezi společnosti zaměřené na inovaci a její produkty jsou používány více jak 100,000 profesionály ve stavebnictví. 
 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.