Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Doplněk RC Export pro Revit usnadňuje vyztužování prvků z Revit modelu v CADKON RCD /+ RC

GRAITEC uvádí novou verzi doplňku RC Export pro Revit 2021. Tento doplněk je bezplatný bonus pro uživatele Autodesk Revit, kteří mají CADKON+ RC, resp. CADKON RCD nebo spolupracují s uživatelem těchto produktů. Doplněk umožňuje exportovat model vyztužovaného prvku včetně jeho okolí z aplikace Autodesk Revit do formátu DWG a následně jej využít v aplikaci CADKON+ RC, resp. CADKON RCD pro přípravu tvaru prvku pro vyztužování.

Implementace Vault Professional s napojením na TPV 2000

Navrhované řešení implementace bylo rozděleno do tří částí:

Elektrizace železnic Praha a

Experimentální silniční projekt BIM

Předmětem projektu je návrh části silničního obchvatu o délce 1,85 km, který se nachází severně od města, mimo zastavěné území. Stavba bude sloužit především k převedení tranzitní dopravy na nově navrhovanou komunikaci. 

metroprojekt pas na aktuality

BIM v projektování technologie a stájí

Je nám potěšením uvést a zveřejnit zkušenosti společnosti FARMTEC a.s. při BIM v projektování technologie a stájí. Cílem implementace byl přechod projektování zemědělských objektů včetně používané technologie z roviny 2D kreslení na práci s 3D informačním modelem.

farmtec novinka pas

Inventor ve verzi 2021.1

Nastala opět čast roku, kdy Autodesk přináší velké aktualizace pro své produkty. Podívejme se, jaká vylepšení dostal Inventor.

Inventor banner

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.