Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

GRAITEC oznamuje akvizici společnosti CADPOINT- Poskytovatele řešení BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC)

4. listopadu 2020 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC) a Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou, s potěšením oznamuje akvizici společnosti CADPOINT, britské společnosti, která poskytuje řešení Autodesk pro architekturu a stavebnictví (AEC) širokému spektru klientů v celé Velké Británii.  

Konec Inventor LT

Fusion 360 banner

K 7.11.2020 dojde k ukončení prodeje nových licencí Inventor LT a Inventor LT Suite. K 7.5.2021 Autodesk ukončí také prodej obnovení pro tyto produkty.

Vážení uživatelé, Graitec vydává aktualizovanou verzi MKP software Advance Design 2021.1

Tato verze Advance Design 2021.1 byla doplněna o velké množství nových funkcionalit a zdokonalení stávajících, které uživatelům významné šetří čas při práci. Týká se to zejména těchto hlavních témat:

Doplněk RC Export pro Revit usnadňuje vyztužování prvků z Revit modelu v CADKON RCD /+ RC

GRAITEC uvádí novou verzi doplňku RC Export pro Revit 2021. Tento doplněk je bezplatný bonus pro uživatele Autodesk Revit, kteří mají CADKON+ RC, resp. CADKON RCD nebo spolupracují s uživatelem těchto produktů. Doplněk umožňuje exportovat model vyztužovaného prvku včetně jeho okolí z aplikace Autodesk Revit do formátu DWG a následně jej využít v aplikaci CADKON+ RC, resp. CADKON RCD pro přípravu tvaru prvku pro vyztužování.

Implementace Vault Professional s napojením na TPV 2000

Navrhované řešení implementace bylo rozděleno do tří částí:

Elektrizace železnic Praha a

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.