Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Vehicle Tracking Banner

Uvedení Autodesk produktů 2021

Na konci března Autodesk tradičně začal uvádět nové verze svých produktů. Termíny dostupnosti jednotlivých produktů řady 2021 a jejich českých verzí je vidět v tabulce níže, kterou pro vás budeme průběžně aktualizovat. Na hlavní produkty Autodesku 2021 uspořádáme webináře, kde vám představíme důležité novinky. 

DOSTUPNOST

Pro majitele platných Subscription jsou již vydané produkty dostupné ke stažení v rámci jejich účtu na Autodesk Account.

Pro vyzkoušení jsou dostupné též jako bezplatné zkušební verze.

V níže uvedené tabulce budeme postupně doplňovat termíny uvedení anglických a českých verzí vybraných produktů.

 Produkt EN verze CZ verze Novinky

 Autodesk AutoCAD 2021

25.3.2020 25.3.2020 Novinky ENG

 Autodesk AutoCAD LT 2021

25.3.2020 25.3.2020 Připravuje se

 Autodesk AutoCAD Architecture 2021

25.3.2020 25.3.2020 X

 Autodesk AutoCAD MEP 2021

25.3.2020 25.3.2020 X

 Autodesk Revit 2021

Připravuje se Připravuje se Připravuje se

 Autodesk Revit LT 2021

Připravuje se X X

 Autodesk Civil 3D 2021

Připravuje se Připravuje se Připravuje se

 Autodesk AutoCAD Map 3D 2021

25.3.2020 25.3.2020

 Autodesk Infraworks 2021

Připravuje se X Připravuje se

 Autodesk AutoCAD Plant 3D 2021

25.3.2020 X X

 Autodesk Inventor 2021

Připravuje se Připravuje se Připravuje se

 Autodesk Vault Professional 2021

Připravuje se Připravuje se Připravuje se

 Autodesk Advance Steel 2021

Připravuje se X Připravuje se

 Autodesk 3DS Max 2021

25.3.2020 X Připravuje se

 Autodesk AutoCAD Raster Design 2021

25.3.2020 X X

 Autodesk Navisworks 2021

Připravuje se X  X

Tabulka aktualizovaná 26.3.2020

Pro nejlepší ceny a bližší informace o zahájení dodávek produktů kontaktujte GRAITEC.

WEBINÁŘE

Pro bližší seznámení s novými verzemi 2021 připravujeme internetové semináře (webináře), kde vám novinky představíme.
Účast na vypsaných webinářích si rezervujte kliknutím na Přihlásit.

Datum Čas Obsah Odkaz

02.4.2020

11:30-12:00 Novinky AutoCAD 2021 / AutoCAD LT 2021 Přihlásit
Připravuje se Připravuje se

Novinky Revit 2021 / Revit LT 2021

Připravuje se
09.4.2020 11:30-12:00

Novinky Inventor Pro a Inventor LT 2021

Přihlásit
30.4.2020 14:00-14:50

Novinky Advance Steel 2021

Přihlásit
Připravuje se Připravuje se

Novinky Civil 3D 2021

.řipravuje se

Autodesk grass web.cz opt

Bezplatný přístup k některým Autodesk produktům od 25.3. do 31.5.  

V reakci na rostoucí počet lidí pracujících na dálku Autodesk přichází se speciální nabídkou na bezplatný přístup k vybraným produktům a službám pro cloudovou spolupráci.

Program bude spuštěn 25.3.2020 nejméně do 31.května 2020 a bude se týkat těchto produktů a služeb pro komeřční využití: BIM 360, BIM 360 Design, Fusion 360, Fusion Team, AutoCAD Web a Mobile a Shotgun

Jak na to: Přístup získáte stáhnutím trial verze programu. V období od 25.3.2020 do 31.5.2020 jsou nové trial verze produktů, kterou jsou uvedeny v seznamu, prodlouženy z 30 dní na 60 dní. 

Aplikace stáhnete v odkazech níže:

bim logo

Jak Vám může Graitec pomoci? Poskytneme Vám 1-denní online konfiguraci Vašeho BIM 360 Design se slevou 40%. Máte možnost vytvořit až 20-členný tým. 

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

BIM 360 Desing poskytuje členům projekčního týmu možnost bezpečné spolupráce na Revit modelech v reálném čase. Vzdáleně spolupracujete ve "virtuální projekční kanceláři" ať se nacházíte kdekoli ve světě. Zjednodušené pracovní postupy a centralizace dat na platformě BIM 360 umožňuje efektivnější spolupráci, rychlejší expedici projektu, redukování chyb a v konečném důsledku šetření financí.

fusion 360 cz

 autocad web app cz

autocad mobil app cz

Odkaz na Autodesk oficiální stránky programu. 

 

Seznamte se s jednotlivými aplikacemi. První termín webináře na BIM 360 se koná 26.3.2020
KLIKNĚTE SEM PRO REGISTRACI

Pokud byste chtěli mluvit s odborníkem na produkt jednoduše se spojte kliknutím na tlačítko níže.
Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

banner web opatrenia

Opatření v GRAITEC v souvislosti s koronavirem

Vážení zákazníci,

S ohledem na to, jak nás COVID-19 (koronavirus) ovlivňuje globálně a s lokálními omezeními platnými v mnoha zemích, v nichž působíme, chci využít této příležitosti, abych vás informoval o krocích, které jsme podnikli pro zajištění kontinuity našeho fungování celosvětově pro všechny naše zákazníky.

Naše pokyny jsou založeny na informacích Světové zdravotnické organizace, které každý den odpovídajícím způsobem sledujeme a následně podle nich upravujeme naše postupy.

Investovali jsme do naší technologické infrastruktury a plánování zachování kontinuity provozu, abychom nadále zajistili běh všech našich systémů a procesů na dálku bez snížení kvality běžných služeb. Dokážeme Vám tak nadále poskytnout bezproblémový servis, pokud by kterýkoli z Vašich kolegů potřeboval pracovat vzdáleně (např. kvůli karanténě, uzavření školy atd.), nebo pokud by došlo k fyzickému uzavření jakékoli naší kanceláře a/nebo k přechodu na vzdálený pracovní model. Chceme našim klientům v tomto náročném období co nejlépe pomoci. Pokud potřebujete podporu pro nastavení práce z domova na technologiích Autodesk nebo Graitec, jako jsou aktivační kódy atd., obraťte se prosím na lokální pobočky, které Vám s tímto ochotně pomohou.

V mnoha případech máte u nás rezervované školení. Máme k dispozici technologie, které toto školení umožní provést prostřednictvím webových aplikací, a to i pro Vaše zaměstnance, kteří pracují z domova. Tato možnost je k dispozici u vybraných produktů, znovu se prosím obraťte na lokální kancelář, kde se dozvíte další podrobnosti.

 

Přestože se jedná o událost zcela nezvyklou a situace se každodenně mění, jsme i nadále připraveni udržovat provoz a veškeré servisní a obchodní aktivity nejen pro naše zaměstnance, ale samozřejmě také pro Vás, naše zákazníky.

 

 

         S pozdravem

         Manuel Liedot
         Chief Executive Officer

Graitec EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) získal již po páté v řadě ocenění Autodesk Platinum Awards

graitec vitaz autodesk awards 2020

Březen 2020 - GRAITEC, mezinárodní společnost vyvíjející software pro práci podle metodiky BIM, provádění (Fabrication) and projektování (Design) konstrukcí v segmentu AEC a Autodesk® Platinum Partner v celé Evropě, s potěšením oznamuje, že se mu již po páté v řadě podařilo získat prestižní ocenění Autodesk Platinum Awards za „Největší nárůst počtu nových předplatitelů“ a navíc i druhé Platinum Award ocenění za „Nejvyšší míru získávání zákazníků“. 

Pokračující silné zaměření společnosti Graitec na zákazníka, které se přetavilo v úspěch značky, jehož vrcholem je zisk nejen ocenění Autodesk Platinum za „růst předplatného“ po páté v řadě, ale i druhého ocenění za „nejvyšší míru získávání zákazníků“. 

Zisk obou ocenění dále posiluje naši vizi zaměření na zákazníka a progresivní růst strategie Create, Simulate, Fabricate and Manage (Návrh, Posouzení, Výroba a Správa) 

Steve Houlder, Graitec COO: Jsme potěšeni, že jsme letos získali nejen jednu, ale hned dvě ceny Autodesk Platinum Awards. Ceny odrážejí jak pokračující loajalitu našich zákazníků, tak i naše zaměření na jejich vlastní úspěch tím, že jim v první řadě pomáháme nejen zavádět prvotřídní technologie Autodesk, ale také rozšířením použití softwaru na celou firmu zajistit maximální návratnost jejich investic do softwaru Autodesk. 

Ceny také dokazují profesionalitu, hloubku zkušeností a nasazení všech týmů Graitec, které se i nadále stejně jako v přechozích letech soustředí na pomoc dosáhnout našim globálním klientů úspěšných výsledků. 

Manuel Liedot, Graitec CEO: Dosažení obou ocenění jasně dokládá naše pevné odhodlání stát se předním světovým poskytovatelem v oblasti BIM a hlavním Autodesk partnerem na světě. Proto i nadále investujeme do posilování našich lokálních týmů, technologií a poskytování služeb zákazníkům. 

Chtěl bych poblahopřát všem týmům skupiny Graitec za jejich pracovitost a nasazení a také poděkovat jak všem našim věrným, tak i novým zákazníkům po celém světě za jejich trvalou podporu. 


O společnosti GRAITEC 

Společnost GRAITEC byla založena v roce 1986 a je mezinárodním Autodesk Platinum Partnerem v celé Evropě, a to včetně Autodesk Developer Partner a Autodesk AEC Solution Associate, který poskytuje vysoce výkonná BIM, řešení a doplňky a aplikace pro klíčové platformy AEC Autodesk. 

GRAITEC, který má v současnosti 50 kanceláří ve 13 zemích po celém světě, nabízí svým klientům širokou škálu zavedených softwarových řešení v kombinaci s plným portfoliem produktů Autodesk a BIM řešení, které pomáhají řešit nejnáročnější potřeby projektů a maximalizovat produktivitu, efektivitu a výkon. S 550 zaměstnanci, mezi nimiž je 200 konzultantů BIM, je GRAITEC společností zaměřenou na inovaci, jejíž produkty používá více než 100 000 stavebních profesionálů na celém světě. 

Další informace naleznete na adrese www.graitec.com 

Nezapomeňte, že podpora pro operační systém Windows 7 končí 14.ledna 2020. Pokud hodláte nadále používat tuto verzi operačního systému, tak mějte na paměti, že se vystavujete bezpečnostním rizikům. Pokud počítáte s přechodem, nebo už jste přešli na novou verzi Windows, určitě Vás napadlo, jaká je kompatibilita s produkty Autodesk. Níže jsou vypsány programy, u kterých je nejčastěji dotazovaná kompatibilita s Windows 10.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.