Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Uvedení Autodesk produktů 2022

Vehicle Tracking Banner

Na konci března Autodesk tradičně uvádí nové verze produktů. Termíny dostupnosti jednotlivých produktů řady 2022 a jejich českých verzí uvidíte v tabulce níže, kterou pro vás budeme průběžně doplňovat. Na hlavní produkty Autodesku budou vypsány webináře, datum webináře bude průběžně aktualizován. 

GRAITEC ZÍSKÁVÁ ARKTEC (ŠPANĚLSKO): vývojář BIM softwaru se specializací na konstrukční analýzy a řízení projektů

3. března 2021  – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC) a Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou, s potěšením oznamuje akvizici společnosti ARKTEC, španělské společnosti, která poskytuje produkty konstrukční analýzy a projektového managementu pro průmysl AEC širokému spektru klientů ve Španělsku, Portugalsku a Jižní Americe.

BIM projekty dopravních staveb

Společnost Mott MacDonald CZ jako součást skupiny Mott MacDonald byla v České republice založena v roce 1993 a nyní zaměstnává více než 130 inženýrů a konzultantů pokrývající široké oblasti znalostí a odborností v různých oborech technického inženýrství a technicko-ekonomického poradenství.

MOTTpas na aktuality

5700x

Stejně jako mnoho poskytovatelů softwaru i Autodesk pravidelně upravuje ceny tak, aby odrážely změny tržních podmínek a provozních nákladů.

Za společnosti Graitec, bychom vás chtěli upozornit, že doporučené maloobchodní ceny u většiny nových předplatných (subscription) se od 23. března 2021 zvýší přibližně o 5%.

  • Tato změna ovlivní nové nákupy předplatného pro téměř všechny produkty.
  • Tato změna nebude mít vliv na stávající obnovení předplatného.

Kliknutím sem zobrazíte celý seznam.

Pokud máte jakékoli dotazy, zavolejte prosím dnes svému obchodnímu zástupci na Autodesk produkty, než navýšení ceny vstoupí v platnost.

GRAITEC ZÍSKÁVÁ REDCAGE (CANADA) – Předního kanadského partnera pro strojírenství a BIM

22. února 2021 – GRAITEC, mezinárodní vývojář softwaru BIM pro architekturu a stavebnictví (AEC), Platinum Partner společnosti Autodesk® napříč Evropou a Gold partner napříč Kanadou, USA a Ruskem, s potěšením oznamuje akvizici společnosti REDCAGE, kanadské společnosti, která poskytuje řešení Autodesk pro strojírenství a pro architekturu a stavebnictví (AEC) širokému spektru klientů v celé Kanadě.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.