Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Graitec vydává verzi 2021 svých stěžejních aplikací.

Květen 2020 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikací pro návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment, a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze 2021 svých stěžejních aplikací: Advance PowerPack, Advance Design, Advance Workshop and Graitec Opentree.

pas obrazok G 2021 opt

Uvedení Autodesk produktů 2021

Vehicle Tracking Banner

Na konci března Autodesk tradičně začal uvádět nové verze svých produktů. Termíny dostupnosti jednotlivých produktů řady 2021 a jejich českých verzí je vidět v tabulce níže, kterou pro vás budeme průběžně aktualizovat. Na hlavní produkty Autodesku 2021 uspořádáme webináře, kde vám představíme důležité novinky. 

Bezplatný přístup k některým Autodesk produktům

Autodesk grass web.cz opt

Autodesk oznámil prodloužení 60-ti denní platnosti trial verzí uvedených programů do 30.6.2020.
V reakci na rostoucí počet lidí pracujících na dálku Autodesk přichází se speciální nabídkou na bezplatný přístup k vybraným produktům a službám pro cloudovou spolupráci.

Opatření v GRAITEC v souvislosti s koronavirem

banner web opatrenia

Vážení zákazníci,

S ohledem na to, jak nás COVID-19 (koronavirus) ovlivňuje globálně a s lokálními omezeními platnými v mnoha zemích, v nichž působíme, chci využít této příležitosti, abych vás informoval o krocích, které jsme podnikli pro zajištění kontinuity našeho fungování celosvětově pro všechny naše zákazníky.

Graitec EMEA získal již po páté v řadě ocenění Autodesk Platinum Awards

graitec vitaz autodesk awards 2020

Březen 2020 - GRAITEC, mezinárodní společnost vyvíjející software pro práci podle metodiky BIM, provádění (Fabrication) and projektování (Design) konstrukcí v segmentu AEC a Autodesk® Platinum Partner v celé Evropě, s potěšením oznamuje, že se mu již po páté v řadě podařilo získat prestižní ocenění Autodesk Platinum Awards za „Největší nárůst počtu nových předplatitelů“ a navíc i druhé Platinum Award ocenění za „Nejvyšší míru získávání zákazníků“. 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.