Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

graitec Global Digital news logo CZ

Září 2019 – GRAITEC, skutečně mezinárodní softwarový vývojář BIM a softwaru pro navrhování, modelování, vytváření a správu dat pro AEC a partner Autodesku® napříč Evropou, Ruskem, USA a Kanadou, s potěšením oznamuje, že pro své zákazníky i potenciální nové klienty uspořádá ve dnech 8., 9. a 10. října světovou digitální konferenci BIMUp. Tato jedinečná událost navazuje na úspěšnou základní filosofii společnosti Graitec Design – Simulate – Fabricate – Manage  s nabídkou našich služeb BIMUp.

Důležité upozornění pro uživatele Autodesk produktů verzí 2010 a starší

Vzhledem k důležitosti nedávného oznámení společnosti Autodesk týkající se verzí 2010 a starších, které jste v nedávné době obdrželi od Autodesku i emailem, si Vás naše zákazníky dovolujeme o této změně informovat i touto cestou. 

Přelomový program na 3D vizualizace pro Autodesk Revit - LUMION 3D

Lumion je vhodným nástrojem pro každého, kdo chce představit své návrhy. Vyrábí působivé, vysoce kvalitní výstupy velmi rychle a je velmi snadné jej zvládnout. Dokážete tak sami za pár dní produkovat obrázky, videa, panoramata a virtuální realitu efektivněji, než kdy dříve. S využítím Lumion LiveSync® získáte navíc online propojení Revitu a Lumion. Můžete tak jednoduše pracovat zároveň na modelu a vizualizaci najednou v reálném čase. 

Nová verze doplňku RC Export pro Revit je zde!

Tento doplněk je určen pro uživatele Revitu, kteří chtějí vyztužovat konstrukce v CADKONu RCD. Doplněk Vám umožňuje přenést tvar konstrukce do CADKONu a podstatně urychlí počáteční fázi vyztužování, což je příprava tvaru k vyztužení. 

Nový AutoCAD 2020 a AutoCAD 2020 LT pro macOS

10.7.2019 vyšel nový AutoCAD 2020 a AutoCAD 2020 LT pro platformu macOS. Nový ročník přinesl některá zajímavá vylepšení i funkce, která usnadní uživatelům práci s bloky a doplnil funkci Porovnání výkresů i přepracoval menu pro Purge (Čisti) .

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.