Aktuality

Co je u nás nového?

StockSnap 91SCNRRD25


 

Uvedeny nové verze 2021 produktů DT+ a CADKON KROVY

Jsou uvolněny nové verze produktů DT+ 2021 a CADKON Krovy 2021, jako rozšiřující aplikace pro AutoCAD Architecture 2021.

Pro informace o možnosti upgradu staré verze DT+ a CADKONu Krovy nebo nákupu nové licence, se prosím obraťte na svého obchodního zástupce naší společnosti či neváhejte kontaktovat naše obchodní oddělení Graitec.

Graitec vydává verzi 2021 svých aplikací CADKON

Červen 2020 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikací pro návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment AEC a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze 2021 svých aplikací CADKON: CADKON Stavební konstrukceCADKON TZB a CADKON RCD.

CADKON nadstavba 2021

Příjemnější komfort pro uživatele - Autodesk Premium Plan!

banner web premium plan opt

Efektivnější spolupráce, konstruktivnější přehledy a časově úspornější postup.

S radostí Vám oznamujeme, že od 7.6.2020 je dostupná další verze Autodesk Subscription tzv. Premium Plan. Nové plány vám a vaší firmě přinesou nyní i v budoucnu mnoho výhod. Zpřístupnění nového Autodesk Premium Plánu je určeno především větším firmám s více jak 50-ti licencemi produktů Autodesk (kromě BIM 360).

Graitec vydává verzi 2021 Advance PowerPack

Květen 2020 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikaci pro návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment stavebnictví, a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze Advance PowerPack 2021, který je součástí Graitec Advance suite. Advance PowerPack je nástroj každodenní potřeby zacílený na uživatele a zvýšení jeho produktivity při práci se softwarovými řešeními společnosti Autodesk jako jsou Autodesk Revit, Autodesk Advance Steel... dokonalte svůj BIM pracovní proces pomocí aplikace PowerPack od společnosti Graitec.

PP4R opt

Graitec vydává verzi 2021 Advance BIM Designers

Květen 2020 – GRAITEC, v plném významu mezinárodní developer softwarových aplikaci pro BIM, návrh, analýzu, výrobu a správu dat pro segment stavebnictví, a Autodesk® Partner napříč Evropou, Ruskem, USA & Kanadou s potěšením oznamuje uvedení nové verze BIM Designers 2021, který je součástí Graitec Advance suite. Jako odpověď na potřeby a požadavky stále rostoucí komunity okolo každého software vyvíjeného společností Graitec, jsme vyvinuli nové zajímavé funkce, tak abychom Vám ušetřili práci na Vašich statických projektech.

ABIMD opt

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.