Vstupte do světa BIM!

Teď je ten pravý čas.

cz banner web BIMstart pack

Nepromeškejte příležitost. Platnost do 21.12.2021

 BIMUp Start Pack Architecture

S vědomím, že za vámi stojí jeden z největších světových dodavatelů BIM technologií s ním více než 200 profesionálů v oboru a dlouholetý Platinum Partner Autodesk, nechte zavedení BIM v našich rukou a náš program BIMUp vás provede přípravou, dokumentací a realizací BIM projektu.

Proč GRAITEC BIMUp Start Pack Architeture?

sablona BIMUp šablona  BIM sipka napisy web2
 kocka BIMUp knihovna
 clovek BIMUp e-learning
 certf BIMUp školení
 ruky  BIMUp nástroje         logo powerpack revit 2018 no year     

 

KLIKNĚTE SEM PRO ŽÁDOST O VÍCE INFORMACÍ O GRAITEC BIMUP

 Platnost do 21.12.2021

Cena: od 4.250 Kč měsíčně


Na co se můžete těšit  v BIMUp Start Pack Architeture:

  • BIMUp šablona - zajistí grafický obsah a společně se sadou rodin uzpůsobí prostředí programu Revit dle současného standardu normového kreslení pro bezproblémové vytvoření projektové dokumentace

  • BIMUp knihovna - obsahuje sadu základních variabilních prvků (rodin) potřebných pro vytvoření projektové dokumentace rozdělených do skupin jako jsou např. dveře, okna, krov, obklady, překlady, zařizovací předměty, nábytek… ale i specifické prvky jako např. vozíčkář, hydroizolace nebo parkovací stání …

  • BIMUp e-learning - získáte přístup k rozsáhlým výukovým záznamům Revit webinářů s více jak 300 tématy o délce cca 150-ti hodin.

  • BIMUp školení - zíkáte voucher na 3 dny úvodního online BIM školení pro orientaci v prostředí a zvládání základních potřeb ovládání programu Revit s cílem vytvoření projektové dokumentace

  • BIMUp nástroje  - Graitec PowerPack pro Revit nabízí širokou škálu funkcí vedoucích ke zvýšení produktivity práce v Revitu. Zrychlíte tak svou každodenní práci a zlepšete své BIM pracovní postupy pomocí tohoto rozšíření. Vzhledem k omezení Revitu není dostupný pro verzi Revit LT.

Podmínky promo akce:

Tato speciální nabídka je časově omezená do 21. 12. 2021. Uvedené ceny jsou za 1 single-user licenci a výše měsíční splátky se odvíjí od zvolené úrovně Revitu. Poskytnutí uvedených splátek konkrétnímu objednateli podléhá schválení poskytovatele financování, společnosti J&T leasing, a není tak automaticky garantováno. Poskytnutý voucher na 3denní online školení může zákazník uplatit do 6 měsíců od jeho získání. Při neuplatnění tento voucher propadá bez možnosti náhrady. Způsob platby je formou 12 měsíčních splátek. Akci není možné využít při kombinaci s VPA či jinou slevou Autodesku dle smlouvy se zákazníkem a dále u zákazníků s označením Autodesk Named Account. Ceny neobsahují místně příslušné DPH. Veškeré dodávky zboží a služeb se řídí Všeobecnými obchodními podmínkami společnosti GRAITEC. Aktuální verze je k dispozici ZDE.

 

Nemusíte věnovat Váš čas zkoumání detailů akce. 
Ověřte si u nás, zda pro svou práci plánujete využívat optimální softwarové řešení neváhejte nás kontaktovat
 
na 244 016 055 (CZ), nebo na 0948 332 682 (SK).

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.