Akční nabídky


Využijte časově omezených akčních nabídek na vybrané produkty z nabídky GRAITEC. Podmínky akcí pro jednotlivé produktové řady naleznete níže. Více informací o právě probíhajících akčních nabídkách získáte od našeho obchodního týmu. Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Sleva 40% na 1-letý a 3-letý Subscription Fusion 360

fusion 360 fy21 web promo

Autodesk Fusion 360 pro přímé 3D modelování. 3D CAD/CAM v cloudu se postupně stává realitou a Autodesk Fusion 360 je vzrušující a snadnou volbou pro projektanty a inženýry, kteří nyní mohou sdílet 3D data nebo metodologie digitálního prototypování mezi sebou, jako součást pracovního procesu.

Nenechte si ujít časově omezenou nabídku na Fusion 360 se slevou až 40%.
Akční cena platí jen do 16.10.2020

Splatky Banner CZ uzky na web

Rozložte své náklady na nový software Autodesk

Investice do nového softwaru není vždy snadná, zejména když je třeba zvážit počáteční výdaje. Proto bychom Vás rádi upozornili na fantastickou nabídku nákupu s 0% navýšením, která je u nás k dispozici při nákupu vybraného softwaru Autodesk.

Graitec financování pro produkty Autodesk

Splatky Banner CZ special offer male ruky UZKY2

Ať už pracujete ve výrobním, architektonickém, stavebním nebo strojírenském průmyslu, všichni víme, jak je důležité odevzdat své projekty včas, podle představ klienta a vejít se do rozpočtu, přičemž si zachovat důležitý cash - flow. Investice do nového softwaru mohou mít opravdu výrazný vliv na zisk podniku, zejména v současné době, které současnosti všichni čelíme. 

S cílem pomoci při řešení problémů v podnikání v oblasti cash - flow se společnost Graitec spojila s předními poskytovateli finančních služeb, aby vám pomohla financovat náklady spojené s produkty Autodesk a Graitec nebo jejich implementací a to formou dlouhodobého rozložení na 12 nebo 36 měsíců (v závislosti na Vašeho výběru).

Sleva 10% na 3 letý Subscription a 10% na 3 letý Renewal Subscription u vybraných produktů.

autodesk SLEVA GRAITEC

Můžete ušetřit až 10% z ceny při nákupu 3letého Subscription vašich oblíbených produktů Autodesk, včetně sad pro odvětví, AutoCADu, Revitu, Inventoru, 3ds Maxu a dalších.
Sleva 10% se vztahuje na nově zakoupené nebo prodloužené 3-leté Subscription produkty, jejichž seznam naleznete níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.