presel AD

I Vás lákají výzvy pro řízení architektonických a inženýrských dokumentů?

Pojďte se s námi seznámit na webináři s Graitec Opentree - efektivním datamanagment systémem pro architekty a inženýry, který vám zefektivní práci a odstraní rutinní procesy a eliminuje chybovost. Graitec Opentree je BIM kompatibilní systém správy dokumentů pro architektonické a projekční kanceláře.

Jak Vám Graitec Opentre může pomoci?

Opentree poskytuje jednoduše použitelný systém správy souborů a výkresů, který zefektivňuje a zrychluje každodenní interní pracovní procesy, které jsou plně v souladu s normami ISO 19650, řídí typické výkresové soubory (CAD, Revit, Microstation atd), projektové soubory, dokumenty (Office) a další související projektová data. Umožňuje automatické pojmenování souborů, automatické vyplňování rozpisek a dokumentů a řídí kompletní životní cyklus dokumentů (WIP – rozpracováno, Shared – sdíleno, Published – zveřejněno) včetně možnosti napojení na CDE.

Opentree Vám může pomoci snížením času potřebného na správu dat WIP, až o 80%, což vede k velmi značné časové úsporě v rámci celé firmy.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak může Opentree pomoci překonat výzvy, které na Vás v oblasti správy dat čekají, registrujte se na webinář tlačitkom níže (nebo zde)

Webinář: Efektivní správa výkresů a dokumentů pro architekty a inženýry

14.7.2021 od 10:00 do 11:00 hod.

Povede: Ing. arch. Pavel Franče 

button ad webinar

Samozřejmě vše zdarma!

Nechce se Vám čekat? Domluvte si telefonickou konzultaci ještě dnes a objevte výhody BIM kompatibilní správy dat.

 

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.