Q4autodek

Výhody balíčku AEC Collection - Navisworks a řešení kolizí

Online webinář. Oblast: Architektura a stavební konstrukce

Další ze série webinářů zaměřených na ukázku možností AEC Collection a možnost kontroly kolizí.

Termín: 5.12.2019
10:00-11:00
Webinář povede: Milan Nemec / Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
GRAITEC s.r.o.

Autodesk® Navisworks® 2020 je systémové řešení, které nabízí sjednocující prostředí pro koordinaci rozsáhlých projektů a dat, pocházejících z různých aplikací a podporuje tak BIM pracovní procesy a metodologie. Umožňuje načtení a zobrazení celého projektu v reálném čase pro efektivní 3D koordinaci, 4D plánování (zahrnutím času – pro postup výstavby), 5D simulaci (čas + finanční toky), kontrolu kolizí, fotorealistickou vizualizaci, výkazy výměr, bezpečné sdílení, revidování a publikování na internet.

Autodesk® Navisworks® obsahuje tři produkty s různým rozsahem funkčnosti a je zahrnut v Sadě Autodesk pro architekturu a stavebnictví.

Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

Webináře jsou ZDARMA pro všechny s platným Maintenance Subscription programem.  V případě neplatnosti služby Maintanance Subscription se prosím obraťte na svého prodejce z GRAITECu nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přehled všech webinářů zaměřených na Vaše profesní obory a BIM problematiku = ZDE

 

KLIKNĚTE SEM PRO REGISTRACI

Stačí se zaregistrovat a v daný termín se přihlásit pomocí odkazu, který Vám přijde potvrzovacím e-mailem.
Počet účastníků semináře je omezen, proto se zaregistrujte co nejdříve.
Pro více informací o webinářích nás můžete kontaktovat na telefoním čísle 244 016 055.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.