AD opt

Graitec Advance Design 2020 – Návrh a posouzení ocelového průřezu s uvažováním klopení

Webinář pro uživatele produktu Graitec Advance Design 2020. V tomto webinářů se dozvíte o grafické interpretaci mezilehlých podpor pro zabránění klopení ...

Také si projdeme: 

  • Grafické zadávání mezilehlých podpor
  • Detailní nastavení jednotlivých prvků pro výpočet s uvažováním klopení
  • Grafická interpretace výsledkůVýstupy výsledků do dokumentu

Program Advance Design dnes používají špičkové statické kanceláře po celém světě. Jedná se o softwarové řešení pro analýzu a posouzení statiky konstrukcí, které nabízí intuitivní uživatelské rozhraní a umožňuje navrhování podle norem EN - EC0, EC1, EC2, EC3, EC5 a EC8 a rovněž podle norem USA a Kanady.

Advance Design nabízí prostředí podobné tomu, které znáte z jiných CAD aplikací a zároveň i výkonnou aplikaci pro řešení konstrukcí metodou konečných prvků včetně seismické a dynamické analýzy a obecnou metodou vzpěru. Dále také řešení pohyblivého zatížení od dopravy dle příslušných národních norem pro jakékoliv konstrukce kombinující beton, ocel a dřevo.

Webináře jsou ZDARMA pro všechny s platným Maintenance Subscription programem. V případě neplatnosti služby Maintanance Subscription se prosím obraťte na svého prodejce z GRAITECu nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termín: 26.9.2019
Čas:
10:00 – 11:00
Webinář povede:

  • Ing. Petr Laník
  • CAD consultant - Concrete structures
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

KLIKNĚTE SEM PRO REGISTRACI

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.