revit opt

Automatizované vyztužení desky v Revitu

Webinář pro uživatele produktu Revit. V tomto webinářů se dozvíte vše co potřebujete o novém modulu na automatizované vyztužování desek.

Software Autodesk Revit je nyní synonymem k BIM (informačnímu modelu budovy) – metodologii, jejíž využití celosvětově nesmírně stoupá. U nás sice zatím není povinnou součástí státních zakázek, jako je tomu například ve Velké Británii, ale čím dál tím více architektů, statiků, projektantů TZB, stavebních inženýrů vidí potenciál, který BIM spolupráce na projektech nabízí.

Díky obrovské oblibě Revitu jsme upravili i naše školení a ke standartním konzultacím a kurzům v učebnách nabízíme ještě flexibilní online školení s výjimečným tématem jako je toto.

Webináře jsou ZDARMA pro všechny s platným Maintenance Subscription programem. V případě neplatnosti služby Maintanance Subscription se prosím obraťte na svého prodejce z GRAITECu nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Termín: 13. 09. 2019
Čas: 11:00 – 12:00
Webinář povede: Tomáš Huml
GRAITEC s.r.o.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

KLIKNĚTE SEM PRO REGISTRACI

Stačí se zaregistrovat a v daný termín se přihlásit pomocí odkazu, který Vám přijde potvrzovacím e-mailem.
Počet účastníků semináře je omezen, proto se zaregistrujte co nejdříve.

Pro více informací o webinářích nás můžete kontaktovat na telefoním čísle 244 016 055.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.