revit opt

Editor rodin pro Revit

Webinář pro uživatele produktu Revit. V tomto webinářů si ukážeme šikovný nástroj pro správu rodin a jeho další funkce

 Webináře jsou ZDARMA pro všechny s platným Maintenance Subscription programem. V případě neplatnosti služby Maintanance Subscription se prosím obraťte na svého prodejce z GRAITECu nebo nám napište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pro uživatele produktu Autodesk Revit je připraveno rozšíření PowerPack, které nabízí širokou škálu nových funkcí vedoucích ke zvýšení produktivity práce v Revitu. Zrychlete tak svou každodenní práci a zlepšete své BIM pracovní postupy pomocí rozšíření Powerpack pro Revit.

PowerPack obsahuje nástroje pro všechny profese, které nabízí Revit: architektura, statika, TZB. Vzhledem k omezení platformy není dostupný pro Revit LT. Více než 40 nových nástrojů PowerPacku pro Revit je obsaženo ve čtyřech různých kategoriích: modelování, konektivita, výztuž a popisováni. Tento "balíček produktivity" je možné zakoupit samostatně ke svému produktu. 

Termín: 13. 09. 2019
Čas: 10:00 – 11:00
Webinář povede: Milan Nemec
GRAITEC s.r.o.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

KLIKNĚTE SEM PRO REGISTRACI

Stačí se zaregistrovat a v daný termín se přihlásit pomocí odkazu, který Vám přijde potvrzovacím e-mailem.
Počet účastníků semináře je omezen, proto se zaregistrujte co nejdříve.

Pro více informací o webinářích nás můžete kontaktovat na telefoním čísle 244 016 055.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.