Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy?
Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30-ti letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

Webináře zaměřené na Vaše profesní obory a BIM problematiku:

Q1infrastruktura webinare Button Image Q1prumysl webinare Button Image Q1konstrukce webinare Button Image

 


presel AD

Nová verze Advance Design 2022 přináší řadu velkých novinek i drobných vylepšení nástrojů podle přání uživatelů.

presel AD

Školení je zaměřeno na problematiku zatěžování a návrhu železobetonových, ocelových a dřevěných konstrukcí v praxi. Jedná se o případy, které nejsou explicitně popsány v Eurokódu.

Přehled online webinářů pro zákazníky GRAITEC ZDARMA.

mail bannerQ3 1 opt


Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC. 

Nepromeškejte příležitost a přihlaste se na více než 200 kurzů ZDARMA - Global Digital BIMUp

 BIMUP Conference Event Banner

Ve dnech 18., 19. a 20. května pořádáme pro velký úspěch naší třetí globální konferenci Global Digital BIMUp, která se koná online a je určena pro architekty, inženýry, výrobce & dodavatele.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.