Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy?
Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30-ti letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

Webináře zaměřené na Vaše profesní obory a BIM problematiku:

Q1infrastruktura webinare Button Image Q1prumysl webinare Button Image Q1konstrukce webinare Button Image

 


Přehled online webinářů pro zákazníky GRAITEC ZDARMA.

q42021 banner

Využijte našich zkušeností ve svůj prospěch!

Chcete zlepšit znalost Vámi používaného softwaru? Chcete najít odpověď na Vámi řešený problém? Chcete se naučit nové pracovní postupy? Pokud ano, neváhejte čerpat z našich zkušeností profesionálů s 30letou praxí v oboru a přihlaste se na námi pořádané webináře k produktům společností Autodesk a GRAITEC.

STEEL BIM: Navrhování ocelových konstrukcí pomocí aplikací
Autodesk Advance Steel a Graitec Advance Design.

Posuňte své projekty na další úroveň a využijte výhod, které Vám můžeme poskytnout! Přihlašte se na naše webináře a získejte více informací o výměně dat mezi Advance Steel a Advance Design! 

Snímka

Graitec BIMUp Global Digital Conference 2022

Temp Event Page Banner BIMUp Conference

S potěšením oznamujeme naši další Graitec BIMUp Global Digital Conference 2022. Po loňském fantastickém úspěchu naší konference je nyní stanoveno datum pro rok 2022. S téměř 4 000 účastníky a více než 250 kurzy v 9 jazycích naše online konference opět zaznamenala silný růst. To nám ukazuje, že poptávka po pracovních postupech BIM, tipech a tricích pro práci na vašich projektech je důležitější než kdykoli předtím.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.