Inventor banner

Autodesk Inventor 2023 software pro 3D modelování a navrhování

inventor 2021 badge 256px opt

CAD software Autodesk® Inventor Professional 2023 pro 3D modelování a produktový design se stal hlavním řešením pro společnosti, které se zbývají digitálním prototypováním nebo se ho chystají zavést do svých pracovních procesů.

Firmy, které přejdou na používání tohoto 3D CAD softwaru zaznamenají výrazné zvýšení produktivity a ziskovosti, které plyne z nové metodiky práce při navrhování a výrobě a mohou tak efektivně soutěžit s lídry současného globálního trhu.

Autodesk Inventor® Professional 3D CAD pro strojírenské navrhování nabízí uživatelsky intuitivní nástroje pro 3D strojírenské návrhy součástí, dynamických sestav, tvorbu dokumentace a simulaci výrobků. Tvorba digitálních 3D modelů v software Inventor vám pomůže rychleji navrhnout a ověřit vaše výrobky před uvedením na trh, omezit náklady na vývoj a snížit počet požadavků na konstrukční změny před zahájením výroby.

Snadno použitelné nástroje navíc usnadňují postup při tvorbě sestav – tak, aby do sebe všechny díly správně zapadly a snadno se měnily rozměry dle uživatelských parametrů.

Software Autodesk® Inventor® je k dispozici jako samostatný CAD softwarový balíček nebo jako součást kolekce Sady pro strojírenství a výrobu, která nabízí řadu řešení pro strojírenský průmysl.

Novinky verze 2023 zde.

Co je nového v Inventoru 2023

screenshot inventor 2021 opt

 

screenshot inventor 2021 2 opt  screenshot inventor 2021 2 opt  screenshot inventor 2021 2 opt

screenshot inventor 2021 2 opt  screenshot inventor 2021 2 opt

Další informace o inteligentním designu a pracovních postupech aplikace Inventor

screenshot inventor 2021 5 opt

Příběhy o úspěchu zákazníků pomocí aplikace Autodesk InventorPříběhy o úspěchu zákazníků pomocí aplikace Autodesk Inventor

screenshot inventor 2021 4 opt

screenshot inventor 2021 3 opt

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.