Sada pro architekturu a stavebnictví banner

Sada aplikací Autodesk pro architekturu a stavebnictví

Sada aplikací pro architekturu a stavebnictví (Autodesk AEC Collection) obsahuje ty nejdůležitější a nejspolehlivější softwarové nástroje na trhu, které pomohou architektonickým a inženýrským kancelářím dovést projekt od začátku k realizaci, a to vše za skvělou cenu.Sada pro architekturu a stavebnictví Autodesk

Je nesporným faktem, že koordinace a spolupráce je v tomto odvětví nesmírně důležitá pro zdárné dokončení projektu včas a v rámci rozpočtu. I ten nejméně náročný stavební projekt vyžaduje, aby spolu jednotlivé disciplíny spolupracovaly a zajistily tak, že výsledná budova je bezpečná, v souladu s regulacemi a energeticky efektivní.

Poté, co na podzim 2017 vláda schválila Koncepci zavádění metody BIM v ČR, je nyní spolupráce a koordinace důležitější než kdy předtím, takže podniky musí být schopny si obstarat dostupný software navržený tak, aby všechny strany zainteresované v projektu mohly najednou efektivně a produktivně spolupracovat v BIM a vyhnout se tak pozdní realizaci a navýšení nákladů.

Přehled sady aplikací pro architekturu a stavebnictví

Jak sadu aplikací zakoupit

Typy licencí

Software zahrnutý v této sadě

Požadavky na hardware

Jak sadu aplikací zakoupit

Sadu pro architekturu a stavebnictví získáte jednoduše měsíčním, ročním nebo tříletým předplatným a cena je tak výhodná, že při koupi dvou nebo více plných licencí budete schopni snížit náklady na software.

Když od nás zakoupíte Sadu aplikací pro architekturu a stavebnictví, získáte také nárok na podporu při instalaci zdarma po dobu 30 dní a k tomu navíc obdržíte licenci našeho výkonného a populárního PowerPacku pro Revit, který zvýší vaši produktivitu díky jedinečným nástrojům.

Pokud jste se již rozhodli pro zakoupení předplatného, neváhejte nám zavolat a zeptat se na nejvýhodnější nabídky a akce pro vás. Nabízíme flexibilní formu placení, včetně platby kreditní a platební kartou nebo převodem na účet a nabízíme také pomoc s financováním.

Chcete vědět ještě víc?

Typy licencí Sady aplikací pro architekturu a stavebnictví

Tuto Autodesk sadu je možné zakoupit ve formě samostatných licencí nebo síťových licencí pro klienty s více zaměstnanci, díky kterým můžete sdílet užívání softwaru. Jedna z hlavních výhod Sad aplikací od Autodesku je automatická dostupnost nejnovějších verzí a aktualizací a zároveň možnost využití starších verzí, jsou-li nutné k projektu.

Software zahrnutý v Sadě aplikací pro architekturu a stavebnictví

Sada nabízí velké spektrum programů a vy se můžete rozhodnout, který z nich si nainstalujete. Najdete zde vše, co potřebujete k projekční činnosti, od základních po vysoce specializované aplikace, včetně:

Autodesk 3ds Max – jedna z předních aplikací pro modelování, renderování a vizualizaci. S 3ds Maxem můžete tvořit VR scény, detailované rendery a podmanivé architektonické vizualizace.
Autodesk Advance Steel – software pro navrhování a detailování ocelových konstrukcí s pokročilými nástroji a funkcemi, které urychlí proces navrhování od prvotního konceptu až po vysoce detailní výkresy a dokumentaci.

AutoCAD – nejvšestrannější a nejspolehlivější software pro 2D a 3D navrhování na trhu. AutoCAD zahrnuje vyčerpávající nabídku nástrojů pro navrhování, upravování a anotaci, s nimiž dovedete svůj design k dokonalosti. Sada aplikací pro architekturu a stavebnictví obsahuje také tyto verze AutoCADu pro jednotlivé specializace v oboru:

  • AutoCAD Architecture
  • AutoCAD Civil 3D
  • AutoCAD Electrical
  • AutoCAD Map 3D
  • AutoCAD MEP
  • AutoCAD Mobile App
  • AutoCAD Plant 3D
  • AutoCAD Raster Design
  • AutoCAD Mechanical
Autodesk Dynamo Studio – automatizujte opakující se úkoly během procesu navrhování a prozkoumejte možnosti parametrického konceptuálního navrhování pro architekturu a inženýrství díky tomuto výkonnému nástroji.
Autodesk Fabrication CADmep – software pro navrhování a přípravu TZB systémů pro instalaci, nabízí více možností pro strojovou výrobu, které zjednodušují výrobní proces a snadný a přesný výpočet předpokládaných nákladů.
Autodesk FormIt Pro – výborný nástroj pro úvodní fáze návrhu. S FormItem můžete tvořit parametrické konceptuální návrhy, spustit analýzu výkonu s programem Insight a spolupracovat s kolegy v reálném čase.
Autodesk InfraWorks – Plánujte a vytvářejte projekty pro civilní inženýrství a infrastrukturu    
Autodesk Insight - Zlepšete výkon svých návrhů pomocí výkonných simulací a analýzy dat na svých projektech, a to prostřednictvím centralizované cloudové služby pro bezproblémovou spolupráci.
Autodesk NavisWorks Manage - Ideální pro architekty, inženýry a stavební projekty. NavisWorks umožňuje prohlížet a spravovat integrované modely a velké množství dat modelu a rychle vám pomůže odhalit problémové oblasti nebo kolize ve vašem stavebním projektu.
Autodesk ReCap Pro - Zachyťte prvky ze života nebo rovnou celé budovy a přemístěte je do prostředí CAD pro další vývoj.
Autodesk Revit - Multidisciplinární platforma BIM navržená pro průmysl AEC je určena pro vývoj, sdílení a vizualizaci těch nejkomplexnějších stavebních a infrastrukturních projektů a stala se standardem pro Informační model budovy.
Robot Structural Analysis Professional - Pokročilý nástroj BIM pro analýzu a testování účinků zatížení na statické, modální a nelineární struktury. Bezproblémová integrace s dalšími řešeními BIM.
Structural Analysis for Revit - Práce na aplikaci Revit při provádění statické analýzy v cloudu. Sdílejte, odesílejte a spravujte projekty bez nutnosti práce mimo Revit.
Autodesk Structural Bridge Design - Snadno si vypočítejte vlastnosti průřezu v návrhu, jako je pružnost ve smyku nebo namáhání krutem, stejně jako výpočet vlivů zatížení na konstrukci a zajištění souladu s kódy.
Autodesk Vehicle Tracking - Plánujte a analyzujte pohyby vozidel v okolí stavby nebo v urbanistického projektu. Software je speciálně navržen pro analýzu vozovek, která umožňuje vyhodnotit dostupnou volbu a urychlit proces návrhu.

Navíc vám Sada aplikací pro architekturu a stavebnictví nabízí přístup k aplikaci Revit Live, renderování v A360 a cloudovému úložišti, abyste mohli co nejlépe využít svých zdrojů.

Požadavky na hardware pro Sadu aplikací pro architekturu a stavebnictví

Každý z programů v Sadě aplikací pro architekturu a stavebnictví má vlastní požadavky na hardware, které si můžete přečíst na webu Autodesku tady.

CAD pracovní stanice

 

Je-li vaším cílem maximální efektivita a produktivita během času stráveného užíváním softwaru, nejlepší radu, kterou bychom vám dali, je investovat do rozumně konfigurované CAD pracovní stanice, zejména pokud používáte aplikaci Revit pro velké modely, provádíte výpočty statické analýzy, renderujete nebo se chystáte pracovat s daty point cloud.

Pokud byste s námi chtěli probrat nákup Sady pro architekturu a stavebnictví nebo vaše hardwarové požadavky, jednoduše nám zavolejte, abychom vás mohli provést možnými alternativami a ukázat vám nejvýhodnější nabídky, možnosti platby nebo jakékoliv jiné dostupné nabídky.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.