Revit Architecture banner

Autodesk Revit LT Suite 2023 Software

autocad revit lt suite 2021 badge 256px opt

Balíček AutoCAD Revit LT 2023 a Revit LT software jsou nejnovější verze tohoto cenově dostupného a populárního BIM softwaru, který Autodesk uvedl na trh.

S balíčkem Revit LT máte přístup k sadě nástrojů známých z plné verze aplikace Revit a získáte tak výkonný software pro projektování za velice příjemné ceny, který přibližuje informační model budovy (BIM) mnohem širší skupině uživatelů.

Aplikace AutoCAD Revit LT poskytuje bezkonkurenční stavební software za extrémně dostupné ceny, s přidanou hodnotou známých nástrojů programu AutoCAD.

Uživatelé aplikace Revit LT mohou těžit z možnosti aktivně se účastnit mnohem větších projektů orientovaných na BIM za mnohem nižší náklady a současně se mohou těšit z řady dalších výhod pro projekty, které nejsou vypracovány v BIM. To zahrnuje schopnost vytvářet 3D vizualizace a dokonce i fotorealistické rendery pomocí cloudových služeb společnosti Autodesk 360, vytvářet rychle a snadno dokumentaci a výkresy vysoké kvality (včetně izometrických pohledů) a dokonce automaticky generovat plány stavby pro kontrolu nákladů nebo rychlé odhady výstavby. 

Přehled softwaru Revit LT 

 

Pokud očekáváte pod označením „LT" nějakou 2D verzi Revitu podobně jako je to u AutoCADu, pak je toto označení „LT" matoucí. Revit LT představuje, byť v limitované verzi, stejnou technologii 3D projektování jako Autodesk Revit Architecture, se všemi výhodami i úskalími projektování ve 3D. Revit LT je tedy „LT" (přeneseně „light" = „lehký") především z hlediska ceny. 

Revit LT přináší možnost vyzkoušet si tvorbu 3D modelu i automatické dokumentace v intuitivním prostředí Building Information Modelling (BIM), připravit 3D náhledy nebo hrubý odhad nákladů na výstavbu. 

Revit LT samozřejmě přináší omezení funkcionality oproti plné verzi Revitu Architecture, a to zejména z hlediska sdílení dat, koncepčního modelování a pokročilejších funkcí potřebných při práci na větším projektu. Není dostupný v síťové verzi a je dodáván jen v anglické verzi (CZ doplněk pro Graitec zákazníky). 

Autodesk Revit LT je dodáván samostatně nebo v rámci balíku AutoCAD Revit LT Suite (Revit LT spolu s AutoCADem LT).  Zejména toto spojení přináší možnost zkoumání 3D BIM vlastním tempem, s jistotou zázemí tradičních 2D postupů na platformě DWG za dostupnou cenu.

Jak a kde zakoupit Revit LT Suite?

Cena licencí Revit se liší v závislosti na délce jejjich trvání a díky novému modelu pronájmu jsou mnohem dostupnější než dřív. Předplatit licenci si můžete na měsíc, rok nebo tři roky, cenově pak nejlépe vychází tříletý pronájem. 

Nabízíme možnost platby kreditní kartou, přímou fakturací nebo na splátky.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.