Navisworks banner

Autodesk Navisworks 2022

navisworks 2021 badge 256px opt

Autodesk Navisworks 2022 je mimořádně účinná softwarová aplikace na kontrolu projektů pro architekty, architektonické společnosti, inženýry a další stavební profesionály, která přímo podporuje pracovní a stavební postupy v rámci BIM.

S rostoucí snahou o zefektivnění různých stavebních projektu včetně návrhů výrobních závodu, pomáha metoda BIM a Autodesk® Navisworks® zúčastněným stranám snižovat stavební náklady, řešit potenciální konstrukční problémy napříč různými konstrukčními a inženýrskými odvětvími a jsou účinnou pomocí v počátečních fázích od konceptu po stavební dokumentaci. Autodesk® Navisworks® je k dispozici ve třech hlavních variantách a je také součástí Autodesk Architecture, Engineering & Construction Collection pro klienty, jejichž požadavky na CAD software přesahují rámec jedné CAD aplikace.

Více se o Autodesk Navisworks a různých balíčcích dočtete níže.

Autodesk Navisworks pro revizi projektu 

Autodesk® Navisworks® Freedom

Autodesk® Navisworks® Freedom software umožňuje širokému projektovému a konstrukčnímu týmu a dalším oborům zapojených do BIM procesu prohlížet informační modely budov, což jim umožňuje účinnou a efektivní spolupráci ve všech fázích projektu. Freedom je zdarma pro zajištění maximálního možného přístupu k datům BIM modelování.

Autodesk® Navisworks® Simulate 2022

Autodesk Navisworks Simulate umožňuje uživatelům propojit BIM data různých formátů a sdílet je s klíčovými pracovníky projektu pomocí prohlížeče Navisworks Freedom. Navisworks Simulate dále

umožňuje animace objektů, plánování projektů a fotorealistickou vizualizaci pro klienty, kteří nevyužívají Autodesk 3DS Max, software pro vizualizaci a design.

Autodesk® Navisworks® Manage 2022

Navisworks Manage dále rozšiřuje benefity Navisworks Simulate tím, že obsahuje komplexní detekci kolizí, a jejich správy, umožňující včasnou identifikaci potenciálně nákladných problému v návrhu ještě před zahájením výstavby, což vše vede ke zkrácení dodacích lhůt projektu a předchází nákladným přerábkam na stavbě.

Objevte jak sjednotit modely napříč různými disciplínami, vyhodnotit zprávu o kolizích a další!

Objevte jak vylepšit své pracovní postupy v Revit v spolupráci s Autodesk Navisworks

autodesk build white

K čemu a jak můžete Navisworks využít?

Chcete-li se dozvědět cenu Autodesk Navisworks Manage or Simulate nebo máte zájem o další informace o softwaru společnosti Autodesk na kontrolu projektů, kontaktujte nás kliknutím na tlačítko níže.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.