software pro výrobu TZB komponentů

Software pro výrobu TZB komponentů

Autodesk Fabrication: software pro výrobu TZB komponentů od Autodesku zvýší konkurenceschopnost projektantů a společností na poli TZB a jejich možnosti vyhrávat důležité tendry.

Tento software nabízí projektantům TZB ty nejlepší nástroje svého druhu pro dané odvětví, jejichž použití zajistí vyšší profitabilitu a produktivitu od prvotního CAD návrhu, přes detailování až po výrobu samotnou

.

Autodesk software pro výrobu

Tradiční způsob realizace projektů TZB se často spoléhala na data z 2D CAD programu a velkou pracovní sílu nutnou pro instalaci zařízení a změny často probíhaly až na místě. To bylo často provázeno problémy, chybnými kroky, které stály čas a finance a nesourodé způsoby odhadování, návrhu a výroby často vedly k časově a finančně náročným pracovním procesům.

Ukázka software pro výrobuS příchodem BIM metodologií se společnostem a projektantům TZB otevřely nové možnosti, jak zajistit plynulost pracovních procesů a jak se vyhnout chybám a řešit výzvy za pomoci softwaru od Autodesku jako například Revit MEP (link to page), a v neposlední řadě zvýšit profit.

Se specializovaným softwarem pro výrobu komponentů TZB však můžete zajít ještě dál a vyhrát tak důležité tendry, jako ostatní uživatelé těchto produktů.

Co se za tím skrývá? Na rozdíl od ostatních programů, které berou v potaz návrh a odhad, se tyto aplikace vztahují i na samotnou výrobu komponentů, a projektové společnosti tak ušetří na výrobě a tím pádem i realizaci projektu.

Důležitá TZB data jsou dynamicky aktualizována během projektu, takže společnosti mají možnost prozkoumat řadu různých možností a měnit návrh podle libosti – a snížit tak náklady a zvýšit zisk.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.