předplatné Autodesk

Předplatné Autodesk

K 1. únoru 2016 uvedl Autodesk pár změn v programu předplatného, aby tento proces uživatelům zjednodušil.

Do té doby jste se mohli setkat s mnoha různými druhy předplatného, např. „Desktop Subscription,“ „Maintenance Subscription“ nebo „Cloud Service Subscription,“ ale tyto názvy už nyní neexistují.

Pokud máte momentálně předplacený nějaký z těchto programů, nebo se k tomu chystáte, nyní si už pronajímáte přímo produkt nebo službu Autodesku.

Pro pronájem licencí máte na výběr ze tří možností. Nejprve se musíte rozhodnout, zda-li chcete licenci pro jednoho (samostatná licence) nebo více (síťová licence) uživatelů.

samostatná licence

Samostatná licence
Licence pro jednoho uživatele. Tyto licence nesmí být sdíleny a mohou být přičleněny pouze jednomu uživatelskému jménu nebo zařízení.

síťová licence

Síťová licence
Licence, které mohou být sdíleny a připsány více uživatelům nebo zařízením, například interní server. Výhodné pro větší společnosti nebo pro sdílení licencí.


Poté, co jste si vybrali typ licence, musíte se rozhodnout, na jak dlouhé období si chcete licenci pronajmout a co funguje nejlépe pro vás a váš podnik.

 

termínované licence

                        

                   

Termínované licence - měsíční, roční a tříleté.

Flexibilní licence – možnost flexibilních licencí je obrovskou výhodou, protože znamená, že už si nemusíte zakoupit rovnou celý produkt. Místo toho si rozmyslíte, jak dlouho budete software potřebovat a podle toho si vyberete délku trvání. Pro dlouhodobé užívání bude nejvýhodnější volbou tříletý plán.

Pro více informací o výhodách spojených s termínovanými licencemi se podívejte níže.

Jaké jsou výhody předplatného od Autodesku?


nejnovější verze projektu                                  


Nejnovější verze produktu

Pokud během trvání vašeho předplatného vyjde nová verze produktu, máte k ní okamžitý přístup. Nejenže tak bude váš software neustále aktuální, což je v rámci všech odvětví obrovský bonus, ale zároveň také udržíte rozpočet na minimu, protože nemusíte investovat do nových verzí.

Navíc také neexistují žádná omezení na to, kdy si aktualizace stáhnout, takže je na vás, jestli si je nainstalujete hned nebo počkáte, kdy to bude pro váš byznys nejvhodnější.

práva k předchozím verzím

Práva k předchozím verzím
S předplatným máte přístup k většině přechozích verzí softwaru od Autodesku. Pokud zrovna pracujete na projektu, kde je nutné využít starší verze, jednoduše se přihlaste na svůj Autodesk účet a stáhněte si verzi, kterou potřebujete.

práva k domácímu využití

Práva k domácímu využití
Pracujete vy nebo někteří vaši zaměstnanci z domova? Pak rádi uslyšíte, že současné i předchozí verze předplaceného softwaru mohou být nainstalovány na domácí síť, takže si nemusíte dělat starosti s dalšími licencemi pro různé lokace pro jednoho uživatele.

práva k využití na cestách

Práva k využití na cestách
Cestujte po republice nebo klidně kolem světa a stále mějte přístup ke svému důležitému softwaru of Autodesku. Navíc máte také přístup ke službám Autodesk, které jsou součástí vašeho předplatného, např. Cloud a A360.

nástroje pro administrativu

Nástroje pro administrativu

U předplacených produktů Autodesk se nemusíte obávat složitých instalací softwaru díky zjednodušenému softwarovému set-upu.

Navíc můžete s nástroji pro administrativu jednoduše spravovat ostatní aspekty svých licencí skrze váš účet Autodesk.

technická podpora

Technická podpora

Technická podpora vám pomůže s řešením vašich problémů v co nejkratší době. Základní podpora je obsažena ve většině produktů a sad a online podpora od specialistů Autodesku je vám k dispozici na webu a přes email.

Existuje také forum pro pokročilé uživatele. Pokud vaši odpověď nezískáte do 24 hodin, můžete se se svým požadavkem obrátit na jednoho ze specialistů Autodesku.

cloud1cloud-creditscloud2

Výhody cloudu | Cloudové kredity | Cloudové úložiště
Jakožto předplatitel získáte přístup ke spoustě cloudových výhod. Ty zahrnují nejen 25GB úložiště, ale také cloudové kredity. Navíc můžete využít další cloudové služby, jako například renderování, v závislosti na druhu předplatného nebo softwarového balíčku.

Plán údržby

Plán údržby

Pokud máte plán údržby, v době jeho obnovení se můžete rozhodnout, zda chcete přejít na předplatné – za stejnou cenu jako jeho obnovení, nebo přejít na sadu pro odvětví za speciální cenu.

Po dobu obnovování vašeho plánu údržby budete moci využít tuto speciální cenu, která bude nižší než cena za obnovení současného plánu a zároveň daleko nižší než cena nového předplatného.

M2S banner 650x123

Přechod na pronájem tzv. subscription (M2S) dáva zákazníkům s programy pod platným maitenance možnost přejít na pronájem za zvýhodnenou cenu v době obnovy.Přechod na pronájem tzv. subscription (M2S) dáva zákazníkům s programy pod platným maitenance možnost přejít na pronájem za zvýhodnenou cenu v době obnovy.

TOP 10 výhod, které musíte vědět ZDE.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.