Graitec Advance PowerPacks

GRAITEC PowerPacky jsou výkonná rozšíření vybraného softwaru společnosti Autodesk. Tato rozšíření jsou speciálně navržena tak, aby zlepšovala dovednosti, produktivitu a efektivitu uživatelů, což vedle k efektivním workflows při práci v BIM.

Graitec PowerPacky umožňují uživatelům soustředit se na návrh a projekt samotný, takže pak nemusí plýtvat drahocenným časem na všední úkoly, které jsou nedílnou součástí modelování a o něž se PowerPack postará.

Díky více než 26letým zkušenostem v oblasti navrhování softwaru pro stavebnictví, tvoření ocelových konstrukcí a statické výpočty, vám Graitec nabízí tato rozšíření pro CAD aplikace společnosti Autodesk. Jedná se o sady jedinečných a doplňujících nástrojů, šablon a funkčnosti, které jsou záměrně navrženy tak, aby zlepšovaly uživatelské zkušenosti, urychlily stavební projekt a nastolily inovativní postupy.

Kliknutím na obrázky níže získáte podrobnější informace o každém rozšíření PowerPack a o tom, jak zvýšíte produktivitu vašeho podniku.

 

Advance PowerPack Revit Badge 163x163

PowerPack pro Revit Software

Advance PowerPack Advance Steel Badge 163x163

PowerPack pro Advance Steel

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.