Graitec Advance BIM Designers

BIM Designers 256x256Advance BIM Designers je sada aplikací navržených speciálně pro vytváření výztuže a ocelových konstrukcí, modelování a dokumentaci, které umožňují efektivní a adaptabilní workflow v prostředí BIM.

Díky tomu, že program lze spustit buď samostatně nebo na vícero platformách, jako je Revit nebo Advance Steel, nabízí BIM Designers opravdu široké možnosti využití pro různé disciplíny.

GRAITEC Advance BIM Designers se řídí základní koncepcí BIM, kde se vše odehrává v prostředí jednoho modelu a tyto aplikace jsou nastaveny tak, aby vedly novou generaci programů pro BIM automatizaci, optimalizaci návrhu a úplnou interoperabilitu.

Concrete Series

Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series je sada nástrojů speciálně vyvinutá pro uživatele, kteří vytváří výztuže konstrukcí v Revitu a železobetonové konstrukce pomocí platformy Revit.

Tato řada aplikací pracuje s různými mezinárodními standardy a automatizuje i návrh a tvorbu 3D výztuže a vytváření související dokumentace včetně zpráv o posouzení, výkresů, výkazů pro běžné železobetonové sloupy, nosníky a základové prvky. Concrete Series je integrován s aplikací Autodesk Revit® jako výkonný plugin Revit Rebar nebo plugin do Advance Design a je k dispozici také jako samostatné řešení.

Podívejte se na odkaz a dozvíte se více o Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series a o tom, jak právě vám mohou pomoci s prací na projektu. 

Graitec bim designers

Steel Series - Stairs & Railings

Navrhujte rychle schody a zábradlí v Advance Steel pomocí modulů Graitec BIM Designers Stairs a BIM Designers Railing Designer. Tyto specializované moduly poskytují širokou škálu velmi potřebných nástrojů, které vám pomohou dosáhnout nové úrovně produktivity a zároveň vám umožní rychle a snadno provést široké spektrum vlastních úprav vašich projektů schodů a zábradlí.

Modul Stairs vylepšuje modelování schodů řadou nástrojů, které pokrývají rovné schody ve tvaru L, U, S a schodiště se smíšenými stupni. Uživatelé modulu Railings si užijí řadu možností včetně výplňových panelů, jako jsou balustrády, nezarámované a rámové skleněné, nebo síťové panely, a dokonce i systémy s kulovými spojkami.

V následujícím odkazu se dozvíte více informací o modulech Steel Series Stairs & Railings a o tom, jak pomáhají vylepšit modelování a tvorbu výrobní dokumentace.

Prohlédněte si níže ukázku sedlového schodiště a nástěnného madla v akci.

stairs and railings video


Steel Series - Steel Connection Designer

Součástí GRAITEC BIM Designers je Steel Connection Designer, který zajišťuje konfiguraci bezešvého řešení se schopností spravovat a počítat šroubované a svařované spoje s plně podrobnými reporty statického výpočtu, které obsahují výpočtové vzorce a odkaz na normu.

Steel Connection Designer umožňuje rychlé navrhování různých spojů v projektech Advance Design a má také možnost spouštět se samostatně jako samostatná aplikace.

CZ clip angle 500px

 V následujícím odkazu se dozvíte více informací o Steel Series Steel Connection Designer a o tom, jak pomáhá zlepšovat pracovní postupy při navrhování spojů ocelových konstrukcí.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.