Graitec Advance BIM Designers

BIM Designers 256x256Advance BIM Designers je sada aplikací navržených speciálně pro vytváření výztuže a ocelových konstrukcí, modelování a dokumentaci, které umožňují efektivní a adaptabilní workflow v prostředí BIM.

Díky tomu, že program lze spustit buď samostatně nebo na vícero platformách, jako je Revit nebo Advance Steel, nabízí BIM Designers opravdu široké možnosti využití pro různé disciplíny.

GRAITEC Advance BIM Designers se řídí základní koncepcí BIM, kde se vše odehrává v prostředí jednoho modelu a tyto aplikace jsou nastaveny tak, aby vedly novou generaci programů pro BIM automatizaci, optimalizaci návrhu a úplnou interoperabilitu.

Concrete Series

Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series je sada nástrojů speciálně vyvinutá pro uživatele, kteří vytváří výztuže konstrukcí v Revitu a železobetonové konstrukce pomocí platformy Revit.

Tato řada aplikací pracuje s různými mezinárodními standardy a automatizuje i návrh a tvorbu 3D výztuže a vytváření související dokumentace včetně zpráv o posouzení, výkresů, výkazů pro běžné železobetonové sloupy, nosníky a základové prvky. Concrete Series je integrován s aplikací Autodesk Revit® jako výkonný plugin Revit Rebar nebo plugin do Advance Design a je k dispozici také jako samostatné řešení.

Podívejte se na odkaz a dozvíte se více o Graitec Advance BIM Designers – Concrete Series a o tom, jak právě vám mohou pomoci s prací na projektu.

 Graitec bim designers

Steel Series

Steel Connection Designer

Tato aplikace je určená k vytváření spojů ocelových konstrukcí vám umožňuje tvořit, upravovat a vypočítat šroubované a svařované spoje s detailními výkazy, které zahrnují výpočetní vzorce a odkaz na návrhový kód.

Stair & Railing Designer

BD SR Ribbon

Vám umožní rychlé vytvoření ocelových schodišť a zábradlí různých tvarů a velikostí pomocí jednoduchého rozhraní. V dialogovém okně můžete definovat půdorys a výšku schodiště, vlastnosti schodnice nebo stupňů. Příkazy pro zábradlí nabízí spoustu možností pro vytvoření téměř libovolného tvaru. Je to zkrátka perfektní nástroj pro vaši zaneprázdněnou projekční kancelář.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.