Graitec - vývojář softwaru

Kromě toho, že vyvíjíme rozšíření na míru pro produkty Autodesku, je GRAITEC už přes 25 let vývojářem BIM softwaru pro železobetonové, dřevěné a ocelové konstrukce.

Za tu dobu náš výkonný CAD software vyhověl více než 40 000 uživatelům po celém světě a podílel se na realizaci cca milionu projektů, což z Graitecu dělá 2. největšího nezávislého vývojáře softwaru pro stavebnictví a inženýrské projekty v Evropě.

Naše stávající aplikace neustále vylepšujeme a vyvíjíme také nový, inovativní BIM software, který pomůže našim zákazníkům s jejich obchodními aktivitami a procesy navrhování.

Naše zaměření na inovativní BIM software také znamená, že náš software zvýší produktivitu uživatelů a sníží čas navrhování a zároveň také rozšíří možnosti komunikace v době, kdy je svět čím dál tím propojenější – a BIM se to týká dvojnásob.

Naše vlastní aplikace používají tisíce uživatelů v České republice a na Slovensku. Námi vyvíjených specializovaných produktů z řady CADKON  bylo prodáno více než 10.000 licencí.

Náš technický tým je složen z profesních odborníků, pokrýváme všechny důležité obory v oblasti stavebnictví od architektury, přes statické výpočty a návrh konstrukcí, po jednotlivé inženýrské a TZB profese. Na konci loňského roku jsme rozšířili nabídku námi podporovaných produktů také o oblast strojírenství. Zároveň jsme navázali úzkou spolupráci s naší sesterskou společností GRAITEC z Velké Británie, která se týká především vzájemného sdílení know-how a spolupráce na projektech v oblasti BIM, Digitálního Prototypování a Data Managementu.

V neposlední řadě vyvíjíme také aplikace na míru dle individuálních požadavků. Tyto bohaté zkušenosti využívají naši zákazníci při své každodenní práci, řešení technických problémů či zdokonalování se v používání námi dodávaných produktů.

Přečtěte si o nabízených inovativních řešeních kliknutím na obrázky níže:

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.