Fusion 360 banner

Autodesk Fusion 360 pro přímé 3D modelování

3D CAD/CAM v cloudu se postupně stává realitou a Autodesk Fusion 360 je vzrušující a snadnou volbou pro projektanty a inženýry, kteří nyní mohou sdílet 3D data nebo metodologie digitálního prototypování mezi sebou, jako součást pracovního procesu.

Autodesk Fusion 360 oprošťuje projektanty a designéry od někdy svazujícího parametrického designu a otevírá pro ně nové dynamické pracovní procesy. Projektanti a designéři mohou manipulovat s a dokonce tvořit 3D data za užití přímočarých modelovacích postupů.

Autodesk Fusion 360 najde využití ve všech designových disciplínách a uvítají ho všichni, kteří raději rovnou tvoří bez toho, aby se nejprve museli seznamovat se složitými CAD systémy. Zaučíte se vlastním tempem, nebo také můžete navštívit Autodesk Fusion 360 školení.

Fusion 360 Screen Shot

Představte si, že máte volnost upustit uzdu své fantazie a nemusíte se starat o to, jak který 3D software funguje. Místo toho se soustředíte pouze na svůj návrh, díky přístupu k intuitivním a snadno použitelným nástrojům, které jsou navrženy tak, aby podporovaly váš talent, spíše než mu stály v cestě.

To stále není všechno, co vám Autodesk Fusion 360 může nabídnout. Protože jde o CAD v cloudu, máte přístup ke svému kreativnímu prostředí kdekoliv a kdykoliv máte internetové připojení.

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.