AutoCAD 2019 banner

Autodesk AutoCAD 2023 - Pouze jeden AutoCAD

autocad architecture 2021 badge 256px opt

Vytvářejte okouzlující 2D a 3D návrhy díky softwaru AutoCAD®. Aplikace AutoCAD je součástí všech kolekcí Autodesk a pomáhá urychlit vytváření detailů a dokumentace, které pak lze snadno sdílet pomocí technologie TrustedDWG. Aktualizované moderní rozhraní zkvalitní proces projektování a vylepšení produktivity zrychlí pracovní postupy. Pomocí karty Nový rychle otevřete nové a existující výkresy, v galeriích pásu karet budete mít vizuální přístup k obsahu výkresu a díky novým funkcím okna Nápověda snadno zjistíte umístění nástrojů.

Novinky verze 2023 naleznete v našem PDF.

Pouze jeden AutoCAD

Pokud máte pronájem AutoCADu, získáte všechny oborové aplikace s jádrem AutoCAD. Nejste už ničím omezeni, projektujte se specializovanými nástroji pro Váš obor. Díky tomu máte rozšířené pracovní postupy. Využívejte specializované knihovny a rychleji navrhujte v konkrétním odvětví. Efektivně můžete využívat pohledy z 3D modelů, generovat plány, vytvářet seznamy nebo diagramy zapojení.

Už nikdy nebudete mít problém s převodem formátu, vše zastřešuje nepoužívanější CAD formát na světě dwg. Nemusíte už se učit zcela odlišné postupy. Umíte AutoCAD? Bude pro Vás snadné využívat oborové aplikace. Školení u nás v Graitecu Vás tak bude stát méně času i nákladu.

Kdy jindy je ten správný čas přejít na pronájem než teď. AutoCAD - vše v jednom je ten správný důvod. Je čas najít cestu k specializovaným Aplikacím a tím zefektivnit svou práci. Teď je ten pravý čas navrhovat ve 3D, využívat automatizaci při návrhu specifikací nebo vytvářet diagramy na jedno kliknutí.

One AutoCAD - seznamte se

AutoCAD 2021 Product Overview CZ

 AutoCAD 2023 se specializovanými sadami nástrojů je také k dispozici v kolekci AEC Collection a Product Design & Manufacturing.

AutoCAD Blocks Palette CZ   AutoCAD Blocks Palette CZ   AutoCAD Blocks Palette CZ

Co získáte s pořízením aplikace AutoCAD 2023?

autocad 2021 infographic en opt CZ

Při pořízení AutoCAD se Vám otevře cesta plně a bez omezení využívat tyto oborové aplikace založené na AutoCAD jádře:

AutoCAD Architecture

AutoCAD určený pro architekty a projektanty. S AutoCADem Architecture můžete navázat na dosavadní způsoby práce v prostředí AutoCADu. Navíc obsahuje nástroje pro automatizované kreslení stavebních prvků, pro rychlé vytvoření modelu, stavebních výkresů, výkazů, detailů i vizualizace.AutoCAD Architecture je u nás většinou dodáván společně s doplňkovou aplikací DT+, která zahrnuje české normové uzpůsobení (šablonu projektu, rozšířené knihovny stavebních prvků, úpravy a nastavení odpovídající místním zvyklostem vytváření stavební dokumentace).


AutoCAD Mechanical

Software určen pro strojírenské návrhy do výroby, nabízí veškeré funkce aplikace AutoCAD a navíc knihovny normalizovaných součástí a nástroje, které pomáhají urychlit strojírenské CAD navrhování. Pomáhá vytvářet plně automatické kusovníky a navíc převody do formátu step.


AutoCAD Plant 3D

Plant 3D umožňuje navrhovat a vytvářet modely potrubních systémů, včetně podpůrných ocelových konstrukcí, specifických uložení a generovat odpovídající dokumentaci. Plant 3D disponuje nástroji pro 3D modelování potrubních tras založeném na systému specifikaci potrubí. Z modelu lze pomocí nástrojů pro automatické generování dokumentace vytvářet procesní schémata (P&ID), dispoziční ortografické výkresy, izometrické výkresy potrubí a výkazy potrubních tras.


AUTOCAD Map 3D

Aplikace umožňuje inženýrům, plánovačům, mapovým specialistům, zeměměřičům a GIS profesionálům přímý přístup k širokému spektru CAD a prostorových dat, jejich úpravu, vizualizaci a analýzu. AutoCAD Map 3D umožňuje používat nástroje aplikace AutoCAD při udržování širokého spektra informací ze systémů CAD a GIS, neboť poskytuje přímý přístup k nejpoužívanějším datovým formátům v oblasti GIS.


AutoCAD Electrical

Software specializovaný pro navrhování a úpravu elektrického vedení a řídících obvodů. Obsahuje nástroje pro tvorbu knihovny, která už od začátku obsahuje komplexní knihovnu symbolů pro realizaci rychlého a přesného návrhu s výrazným podílem úspor nákladů.


AutoCAD MEP

Aplikace pro komplexní návrhy VZT ve 3D pro budovy. Návrhy zahrnují snadnou tvorbu potrubí, vedení tras, rozsáhlé knihovny a jednoduché výkazy. MEP 3D obsahuje více než 10 500 inteligentních prvků.


AutoCAD Raster Design

Řešení pro úpravy rastrových dat a převod rastrových dat na vektorová - využití ve všech aplikacích AutoCAD. Obsahuje nástroje pro transformaci obrázků a zobrazení georeferencovaných snímků a jejich analýzu.


Užitečné odkazy

banner mailing webinar2

Produkt

 Novinky

 Autodesk AutoCAD 2023

Novinky CZ

 Autodesk AutoCAD LT 2023

Novinky CZ

 Autodesk Revit 2023

Novinky CZ

 Autodesk Civil 3D 2023

Novinky CZ

 Autodesk Infraworks 2023

Novinky CZ

 Autodesk AutoCAD Plant 3D 2023

Novinky CZ

 Autodesk Inventor 2023

Novinky CZ

 Autodesk Vault Professional 2023

Prezentace EN

 Autodesk Advance Steel 2023

Novinky CZ

 

Klikněte sem pro nabídku nebo více informací

Nebo nám zavolejte na 244 016 055 a my s vámi rádi projednáme vaše požadavky.

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.