Autorizovaná školící centra Graitec pro produkty Autodesk

training

Naše autorizované školící centrum Autodesku vám poskytne celou řadu standardních Autodesk kurzů a navíc také školení na míru pokrývající všechny aspekty softwaru Autodesk a jeho implementaci.

Naše multifunkční učebny jsou plně vybaveny pracovními stanicemi pro CAD, velkoplošnými obrazovkami nebo projektory. Školení pod vedením kvalifikovaných lektorů začíná obvykle v 8.30hod a končí v 16.00hod včetně přestávky na oběd.

Na začátek pro vás máme připraveny naše standardní, Autodeskem certifikované CAD kurzy a Autodesk CAD školení, která jsou připravena tak, aby vás srozumitelně seznámila s vybraným softwarem na začátečnické úrovni. Získáte tak pevné základy pro pozdější práci s programem a rozvíjení vašich schopností během jeho dalšího užívání.

Poté, co si projdete základním školením a porozumíte si s vaším softwarem, můžete se přihlásit na kurzy pro středně pokročilé a pokročilé, které vám pomohou rozvíjet vaše schopnosti správným směrem.

V neposlední řadě nabízíme školení na míru pro zkušené uživatele nebo ty, kteří se zajímají o specifické funkce nebo pracovní procesy v softwaru od Autodesku. S instruktorem můžete do detailu probrat, co byste od školení chtěli a čeho chcete docílit.

Pokud je pro vás cestování problematické nebo pokud chcete zaučit větší počet lidí, ozvěte se nám a můžeme spolu domluvit školení přímo ve vašich prostorách, což se může pozitivně odrazit na ceně. Můžete využít vlastní počítače nebo si od nás můžete zapůjčit mobilní CAD pracovní stanice.

Zjistěte více o našem školení

Autodesk

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.