Školení Autodesk Revit

revit-screenshot

Software Autodesk Revit je nyní synonymem k BIM (informačnímu modelu budovy) – metodologii, jejíž využití celosvětově nesmírně stoupá. U nás sice zatím není povinnou součástí státních zakázek, jako je tomu například ve Velké Británii, ale čím dál tím více architektů, projektantů TZB, stavebních inženýrů vidí potenciál, který BIM spolupráce na projektech nabízí.

Díky obrovské oblibě Revitu jsme upravili i naše školení a ke standartním konzultacím a kurzům v učebnách nabízíme ještě flexibilní, certifikované Autodesk Revit online školení s přístupem 24/7.

Náš tým profesionálů už pomohl bezpočtu architektonických a projekčních kanceláří s úspěšným zavedením Revitu, a tak i vy si můžete být jisti, že s naší pomocí budete tento výkonný software pro 3D modelování ovládat jako profesionálové a že s námi budete vždy vědět, kdy je třeba dalšího školení, abyste dosáhli maximálního úspěchu.

Naše portfolio obsahuje komplexní nabídku kurzů a tutoriálů pro uživatele všech kategorií, od nováčků, kteří se teprve připravují na cestu ke 3D modelování a chtějí se naučit základní práci s Revitem nebo Revitem LT, po školení na míru pro zkušené uživatele 3D CAD softwaru.

A pokud to vaše okolnosti vyžadují, zajistíme vám kurzy na míru.

Naše Revit kurzy zahrnují:

Školení Revit Architecture

Revit školení pro statiky

Revit školení pro TZB

Kurzy pro tvorbu rodin v Revitu

Otevřený termín

kolení označená jako Otevřený termín nemají zatím vypsané žádné konkrétní datum konání. Odesláním poptávky na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo kontaktováním na tel.: 244 016 055, neprovádíte závaznou objednávku, ale jen vyjadřujete nezávazný zájem o účast. Obratem Vás kontaktujeme a domluvíme se na konkrétním termínu školení.

Poznámka

Školení probíhá vždy na posledních verzích Autodesk Revit a každý zúčastněný má k dispozici samostatné pracoviště (notebook).

V případě řešení individuálních potřeb, přípravy školení na míru, školení v jiných prostorách, apod. nás neváhejte kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rádi Vám zpracujeme kalkulaci.

Dotaz na více informací a cenu školení Autodesk

CZ logo footer 2

Tento web používá k poskytování služeb, marketingovým účelům a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies.